English Українська
English Українська

Основні завдання: забезпечення безпеки суб'єктів господарської діяльності як складової частини економічної безпеки України, надання послуг з охорони та супроводу цінних вантажів, охорони юридичним і фізичним особам з метою захисту їх прав та законних інтересів, охорона майна та фізичних осіб від протиправних зазіхань, сприяння правоохоронним та іншим державним органам у забезпеченні правопорядку і боротьби зі злочинністю.

Переваги: досвід, професіоналізм, якість послуг, відповідність виконаного замовлення до поставлених завдань, оперативність, чітке дотримання взятих зобов’язань і вчасне їх виконання, повага до партнерів, популярність.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Приватна охорона «Вітязь» (ліцензія МВС України “Надання послуг з охорони власності та громадян”  Серія АЕ № 184722 від 07.12.2012 р. почало свою діяльність у червні 2007 року після отримання ліцензії Міністерства внутрішніх справ України на право здійснення охоронної діяльності.

Основним напрямком діяльності товариства «ПО «Вітязь» є надання послуг з охорони та супроводу цінних вантажів, сьогодні ми забезпечуємо охорону при супроводі вантажів які переміщуються по всій території України, будь-якими видами транспорту. 

Особовий склад нашого підприємства має досвід виконання послуг пов’язаних з охороною вантажів, він складається із числа найбільш підготовлених співробітників охорони, всіх колишніх працівників спецпідрозділу міліції охорони «Титан», які мають стаж роботи не менше трьох років та пройшли спеціальну багаторівневу підготовку.

Наряди які залучаються до супроводу вантажів, забезпечені мобільним і радіо зв’язком, сучасними засобами захисту, вогнепальною зброєю та спеціально обладнаними автомобільним транспортом супроводу.

Крім цього ми надаємо інші види послуг охорони : фізична охорона стаціонарних об’єктів, охорона масових заходів, охорона фізичних осіб.

Постійне підвищення кваліфікації нашими співробітниками і підтримка ними фізичної форми дозволяють нам надавати послуги з забезпечення безпеки та охорони вантажів і об’єктів на високому рівні.

Особливу увагу керівництво компанії приділяє професійній підготовці співробітників охорони. Щомісяця співробітники служби охорони проходять тестування, перевіряючи свої теоретичні знання, а також, відпрацьовують тактичні дії, в разі виникнення надзвичайних ситуаціях.
         Всі наші клієнти можуть бути впевнені, що на сторожі їхніх інтересів стоять справжні професіонали. Наше приватне охоронне підприємство і його співробітники будуть раді довгостроковому партнерству, як з приватними особами, так і з підприємствами, організаціям та установами всіх форм власності.

Мета нашої діяльності – забезпечити надійну охорону та безпеку життя і бізнесу клієнта. Для цього у нас є всі необхідні ресурси, можливості і досвід.

 

Нас обирають, тому що ми охороняємо краще за інших!

Залишити відгук

Ім'я
Електронна пошта
Тема
Повідомлення